Ulewanie u 2,5-letniego dziecka

Witam,jestem mamą 2,5 latka. Problemem jest że od jakiegoś czasu synek ulewa. polega to jakby na tym że treść podchodzi do gardła pojawia się kaszel i chlusta. czy moze wynikać to z przekarmienia mlekiem modyfikowanym ponieważ zjada dość duże porcje. Zazwyczaj pojawia sie to po śniadaniu po wypiciu picia, kiedy dziecku probuje się odbićPonadto dziecko miewa czasami puste odbijania. Czy może mieć to podłoże grzybiczne ponieważ korzystalismy z inhalacji pulmicortem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po wykonaniu badania lekarskiego będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.