Co znaczy takie ulewanie u dziecka?

Dzień dobry moje miesięczne dziecko ulewa mlekiem z ciągnącą się śluzem i kaszle . Nie ma kataru A charczy mu w nosie . I nie wiem co robić

Niestety informacje są niekompletne, nie pomogę. proszę kierować się do pediatry.
Kaszel i zaleganie wydzieliny w nosie może być spowodowane właśnie ulewaniem i cofniętym pokarmem