Nocny kaszel u syna od dwóch miesięcy a skierowanie na badania alergiczne

Dobr wieczór chciałam zapytac o kaszel mojego syna od dwóch miesięcy kaszle w nocy między 1 a 4 w nocy kaszel taki grający od srodka w grudniu raz zapalenie krtani raz zapalenie gardła leczenie atybiotykami było po leczeniu wróciły dusznosci w nocy.co powinnam teraz zrobic skeiroanie od rodzinnego by dał na badania alergiczne?moze to juz astma?co robic?czy z testami czekac az do wiosny i mały ma meczyc sie conoc az do wiosny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto aby syna ocenił specjalista pulmonolog. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego po odpowiednie skierowanie.