Suchy i męczący kaszel od ponad 2. miesięcy

Mam od ponad 2 mies.suchy męczący kaszel, ale czuję jak mi spływa do gardła flegma i siedzi w krtani. Nieraz się oderwie nieraz nie. Robiłam badania TSH-062, morfologia krwi jest dobra. Rtg kl. piers. -też, tomogr. zatok -dobra. Co to może być. Nie mogę się pozbyć kaszlu. Czosnek, syrop z cebuli, imbir, herbatki ziołowe, nic nie pomaga. W pracy się krępuję, gdy ciągle tak kaszlę, boję się, żeby nie była to choroba płuc. Temp. nie mam. ( 58 lat) Moje 3 wizyty u lekarza nic nie przyniosły.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.