Męczący i suchy kaszel a zapalenie tchawicy

Witam.Mam problem z kaszlem niby jest such męczący,lekarz stwierdził że to zap.tchawicy bo w oskrzelach nic nie słychać.dostałam duomox i acodin,jak kaszlałam tak kaszlę,a wręcz mam wrażenie że się nasilił.Jestem alergiczką-astmatyczką-leki biorę na stałe oxodil,alvesco i loratan.Dzisiaj mimo leków mam wrażenie że nie działają,całe popołudnie czuję duszność(córka stwierdziła że oddycham jak ona po biegach przez płotki)kaszel męczy mnie od niedzieli co robić bo nie mam już siły :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa lub prowadzącego dotychczasowe leczenie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Być może jest to zaostrzenie choroby podstawowej.