Norma bazocytów we krwi

Prosze o interpretacje wynikow krwi. Mezczyzna 34 lata. Podje tylko te ktore nie mieszcza sie w normie. BAS# - bazocyty 0,03 tys/μl 0,05 1,95 L Ret M%-ret. o sredniej zaw. RNA 2,3 % 5 20,00 L

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli są to jedyne nieprawidłowości a Pan nie ma żadnych niepokojących objawów to podane wyniki nie stanowią powodów do niepokoju. Podany wynik koniecznie powinien jednak zinterpretować lekarz, który zlecił badanie. By interpretacja była wiarygodna należy zestawić wynik badania ze stanem Pana zdrowia.