Normy w morfologii dziecka

witam prosze o interpretacje wyników dziecka 18miesiecy.WBC-8,0NEU-16,0LYM-67,7 MON-7,4EOS-7,7BAS-1,2RBC-5,45HGB-13,3HCT-40,8MCV-75MCH-24,4MCHC-32,6RDW-11,2PLT-277,0MPV-8,6.Dziekuje

Witam serdecznie.
Wyniki badań mieszczą się w granicach normy. Nieco podwyższony poziom limfocytów a obniżony neutrofilów prawdopodobnie wiąże się z przebytą w ostatnim czasie infekcją wirusową. Proszę nie sugerować się normami podanymi obok wyników badań. Zazwyczaj są to bowiem normy ogólne dla całej populacji. Prawidłowe wyniki badań różnią się natomiast w zależności od wieku dziecka.