Wyniki badania krwi 4-miesięcznego dziecka

Witam! Odebrałam wyniki badań mojego synka, ma cztery miesiące jest bardzo żywiołowy, zdrowy karmiony piersią ale zaniepokoiły ponieważ neutrofile ma na poziomie NEUT 0,9 NEUT%8,4 A LIMFOCYTY LYMP8,7 LYMP%80% CRP0,7

Witam. Taki obraz krwi jest odpowiedni dla dziecka w tym wieku. Normy podane obok wyników badań są normami ogólnymi dla całej populacji, bez rozdziału na wiek.