Noszenie biustonosza a choroby piersi

biustonosz a choroby piersi W wyniku choroby bardzo dużo schudłam i wygląd piersi się zmienił słyszałam że spanie w biustonoszu poprawi ich wygląd i przez dłuższy czas zakładałam do snu biustonosz z fiszbinami ostatnio dowiedziałam się że spanie w biustonoszu z fiszbinami może powodować choroby piersi np nowotwór lub inne czy to prawda? jeśli tak to czy przez takie długotrwałe zachowanie ( spanie w biustonoszu z fiszbinami)naraziłam się na rozwój w przyszłości jakichś chorób piersi?

Witam , nie pisze Pani w wyniku jakiej choroby Pani schudła!!! Spanie w biustonoszu z fiszbinami jest zawsze mało komfortowe i NIEZDROWE!!! z.żurawski

Witam
Nie wykazano takiego związku, proszę się nie martwić. Jeśli piersi opadły można pomyśleć o operacyjnym podniesieniu celem poprawy wyglądu. W razie potrzeby zapraszam 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski