Noszenie wkładek ortopedycznych z butami na obcasach

Witam. Noszę obecnie wkładki ortopedyczne i zastanawiam się czy mogę je nosić wraz z butami na obcasie? Nie chcę ciągle chodzić na płaskim- oczywiście nie mówię tutaj o jakiś mega wysokich butach ale botkach z niższym obcasem. Pozdrawiam.

But na obcasie - bardzo kobiecy - w sensie podziwiwania kobiecej nogi - ze względów zdrowotnych - niestety - nie polecam. W sprawie wkładek do obuwia. Mozna nosic wkladki do obuwia z obcasem - do 3 cm. Bardzo wazna cecha obuwia, zapietek powinien być usztywniony, azeby dobrze stabilizował stopę, podeszwa nie zginająca się w poprzek