Noszenie wkładek ortopedycznych

Witam serdecznie. Po wizycie u ortopedy okazało się że mam płaskostopie podłużno poprzeczne i dostałam zalecenia kupienia sobie wkładek ortopedycznych na zamówienie lecz gdy dowiedziałam się że muszę czekać miesiąc na wizytę stwierdziłam że kupię sobie chwilowo inne wkładki dostępne od ręki. Stąd moje pytanie. Jak rozpocząć chodzenie w nich i czy mogę z nich korzystać w balerinach?

Wkładki może Pani włożyć do każdych butów, do jakich się zmieszczą razem z Pani stopami. Jeśli coś uciska, to znaczy że nie może Pani ich używać z tymi butami. Jeśli pacjent ma zalecone wkładki, to powinien kupować buty mierząc je z wkładkami.