Nowe zmiany w piersi przy chłoniaku

Mam 20 lat, od trzech lat walcze z chłoniakiem Hodgkina.Przeszłam bloki chemioterapii takie jak OEPA, 4X COPDAC radioterapia- po roku była wznowa...4 bloki ESHAP i autoprzeszczep... minęło 6 miesięcy od autoprzeszczepu znowu wznowa. Mam nowe zmiany w śródpiersiu, w piątek mam wizytę w poradni torakochirurgi. Bedą chcieli mi pobrać/ zobaczyć to coś.Co to może być?Czy może to być inny nowotwór niż ziarnica?Co w przypadku wznowy ziarnicy (jakie leczenie) a co w przypadku innego nowotworu?

Witam , zadaniem onkologów nie jest gdybanie , lecz ustalanie i przeprowadzanie leczenia na podstawie postawionego rozpoznania , nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Wszystko wyjaśni się po otrzymaniu wyniku badania h-p materiału pobranego podczas planowanej biopsji!!! z.żurawski