Nowotwór o nieokreślonym charakterze

Witam,prosze o zinterpretowanie wynikow taty,ktore odebralismy.Rozpoznanie ze skierowanie;Nowotwór o nieokkreslonym charakterze{tchawica,pluca,oskrzela}. Rozpoznanie'wyniki oplucnej sciennej,fragmentyoplucnej sciennej z obfitym przewleklym naciekiem zapalnym oraz przylegajace fragmenty tkanki tluszczowej i fragmenty miesnia prazkowanego.Bardzo prosze o odp,wyniki odebrane dzisiaj wiec dopiero jutro rozmowa lekarzem.

Opis wyniku jest w j.polskim - trudno więc cokolwiek tłumaczyć dodatkowo! Szczegóły wyniku i plan dalszego postępowania powinien omówić lekarz prowadzący! Ja mam za mało danych na temat choroby , aby móc powiedzieć coś konkretnego! zż