NST(G3) i receptory ER i PGR -ujemne HER2(3 ) Ki-67 w histopatologii

EDYTA 30 LAT. PROSIŁA BYM O ODCZYTANIE MI WYNIKÓW BADANIA HISTOPATOLOGI . pT1cN0(SN), NST(G3) I RECEPTORY ER i PGR -ujemne HER2(3 ) Ki-67- ok. 40-50% proszę o pomoc

Wynik szczegółowo winien omówić z Panią lekarz zlecający badanie , ja mam za mało danych (np.wielkość guzka-podejrzewam , że nie jest duży) , zż