Nudności a normy w wynikach badań
Moim problemem są nudności, które towarzyszą mi od około miesiąca. Byłam w szpitalu przez 2 tygodnie, miałam zrobione badania krwi, moczu, kału, na których wszystko wyszło okej. Miałam również robioną gastroskopię, badanie usg jamy brzusznej oraz badania ginekologiczne. Brak pasożytów. Co to może być? Proszę o pomoc..

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Badania krwi - cholesterol
Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.
Witam serdecznie. Tego typu porada przekracza możliwości naszego forum. Była Pani w szpitalu, wykonywano Pani wiele badań i nic nie stwierdzono. Nie mam możliwości powiedzieć czegoś więcej niż lekarze na oddziale szpitalnym.