Nudności po owulacji
Czy nudnosci,ktote pojawiaja sie zawsze w okresie po owulacji i powoduja wymioty moga miec zwiazek z PMS? Angio TK glowy i pozostale wyniki USG i morfologii krwi w normie.Zwraca uwage regularnosc i cyklicznosc objawow.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże hormonalne. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.