Bóle brzucha w okolicy żeber i podejrzenie nerwicy

Witam. Od dwoch tygodni dokuczaja mi bole brzucha. Sa to delikatne klucia po obu stronach w okolicach zeber. Bardziej po nimi mozna powiedziec. Czasem mam rowniez wrazenie ciezkosci na zoladku. Dodam rowniez jestem strasznie nerwowa i podejrzewam u siebie nerwice lekowa. Czy to moze miec jakis zwiazek? Robilam ostatnio morfologie ob TK glowy. Wszystko jest ok. Prosze o pomoc. Czy takie lekkie bole moga miec zwiazek z trzustka?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ból brzucha może mieć wiele przyczyn, myślę, że warto byłoby wykonać usg brzucha. A co do Pani nerwów i podejrzenia nerwicy lękowe, radzę udać się do lekarza psychiatry.
Pozdrawiam