Nudności po przejedzeniu

witam, od pewnego czasu miewam nudnosci, niedawno sie przejadlam i moze od tego tak mi jest ,w sumie niedawno kochalam sie z chlopakiem , ale robilam test i wyszedl negatywny, co mam zrobic i od czego tak mi sie zrobilo ? pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po badaniu klinicznym będzie możliwe ustalenie przyczyny dolegliwości. Czy test ciążowy został wykonany w prawidłowym odstępie czasu od stosunku? Powinno upłynąć minimum 14 dni - w przeciwnym razie wynik testu jest niewiarygodny i należy powtórzyć test.