Nudności, senność i oszołomienie po uderzeniu się w głowę
Witam! Wczoraj około godziny 15 mocno uderzyłam się głową (okolice skroniowo-ciemieniowe lewej strony) w ścianę. Od tamtej pory boli mnie cała głowa. Mam lekkie nudności, senność i oszołomienie. Dziś zostałam zbadana przez lekarza, zrobiono mi RTG czaszki, podano 500 ml PWE i Ketonal dożylnie. Przepisano mi Rantudil Retard, które wykupię jutro rano. Czy mam podstawy do zmartwień? Jestem niestety typowym hipochondrykiem, występują u mnie lęki przed śmiercią. Głowa dalej mnie boli.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Jeżeli badanie lekarskie i badanie RTG nie wykazały nieprawidłowości to najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju. Ból głowy po urazie może się utrzymywać przez kilka dni.