Silne uderzenie w głowę i zaburzenia widzenia

W sylwestra moja córka potknęła się i uderzyła głową o ścianę mocno. Nie pamięta około 1-2 min po urazie co się stało. Nie ma guza ale boli ją bardzo głowa. Gdy dłużej stoi kręci jej się w głowie a czasem jak staje to ma mroczki przed oczami. Wczorajszej nocy widziała czyjeś dłonie co nigdy jej się nie zdarzyły. Chyba ma przywidzenia. Tuż po urazie gdy mówiła bolała ją cała lewa strona twarzy. Co się stało i co robić !!

Witam! W takiej sytuacji niezbędna jest bezpośrednia ocena lekarska. Proszę jak najszybciej zgłosić się do pediatry, który będzie miał możliwość zbadania dziecka.