Dlaczego po uderzeniu w bok głowy, ból jest tak bardzo silny?

Witam Wczoraj wieczorem uderzyłam się w domu o ścianę (skosy). Nie wiem jak to się stało... Uderzyłam się w bok głowy, trochę powyżej skroni. Nie straciłam przytomności. Nie było nudności. Pojawił się guz . Boli przy dotknięciu tego miejsca ale też cały bok głowy jest obolały...ból nie jest silny. Raczej nudzący. Czy powinnam udać się do lekarza? Boję się krwiaków.

Witam serdecznie,

Proszę nie lekceważyć urazów, zwłaszcza głowy i koniecznie jak najszybciej udać się do lekarza celem konsultacji.

Pozdrawiam.