Nudności, wahania nastroju a miesiączka po porodzie

Witam, Jestem 4 msc po porodzie, Karmię piersią ale już miesiąc po porodzie dostałam miesiączki. Wraz z mężem jakiś miesiąc temu uprawialiśmy peeting, skonczył między moimi udami. Potem kochaliśmy się z użyciem prezerwatywy. Od kilku dni mam wahania nastroju, mdłości przy wysiłku i bóle w dole brzucha. Czy w takim wypadku istnieje jakieś realne ryzyko że zaszłam w ciąże? Czy te objawy mogą być jakimiś powikłaniami poporodowymi i muszę szybko zgłosić się do lekarza? Wizyte mam w przyszlym msc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się wykluczyć ciąży, ryzyko istnieje, radziłabym dla pewności wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam