Nudności wywołane sztucznym światłem

Witam , od pewnego czasu drażni mnie światło nie dzienne tylko te sztuczne powoduje ono uczucie mdłości wychodzących z pomiędzy oczu i czubka głowy . Dodam że głowa boli mnie od lat dziecięcych i to codziennie raz mocniej raz mniej nie pamiętam dnia w moim życiu kiedy bólu nie było . Tydzień temu byłam u okulisty z oczami jest wszystko ok. Robił kilka badań Nie mogę patrzeć się na zapalone światło bo robi mi się niedobrze jaka przyczyna tego może być Gdyby to była migrena miała bym to wcześniej

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy są charakterystyczne dla migreny. Zalecam wizytę u neurologa. Objawy nie muszą się pojawiać zawsze od początku i mogą się ukazywać stopniowo i ewoluować. Pozdrawiam