O czym mogą świadczyć leukocyty poniżej normy?
WitamMoje leukocyty są zawsze poniżej normy 2.9, o czym to może świadczyć. Nadmienię, że byłam u hematologa który stwierdził, że to taka moja uroda. Ostatnio w sierpniu miałam robione usg i stwierdzono powiększenie węzłów chłonnych lewej strony pachy. Lekarz internista kazał czekać tylko nie wiem na co.Szukająca pomocy Aga

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Skoro dwóch lekarzy mających możliwość zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych stwierdziło, że nie ma powodu do niepokoju to powinna Pani zaufać tej opinii.