O czym mogą świadczyć plamienia i gorączka w ciąży?

Jestem w piątym tygodniu ciazy wczoraj niestety dostałam najpierw plamienia później dostałam gorączki 38 st. Ból jak przy zwykłym okresie wyleciało parę malutkich skrzepow krwi i jeden trochę większy tak ok 1cm dziś już dobrze się czuje nic mnie nie boli i tylko trochę plamie. Wizytę u lekarza mam dziś o19 co to mogło byc

Lek. Tomasz Budlewski

Po badaniu lekarz ginekologa będzie mógł coś więcej powiedzieć