O czym mogą świadczyć problemy z koncentracją, ostrością widzenia oraz zaburzenia równowagi?

Witam Od 6lat choruje na bulimię. Obecnie mam wyrownane elektolity ale od 1miesiaca mam dziwne objawy ze strony ukladu nerwowego. Nazywam to "przymgleniem" świadomosci co oznacza ze mam problem z koncentracją, ostroscia widzenia i mam wrażenie lekkich zaburzen rownowago w ciagu dnia. Niestety wymiotuje codziennie pomimo iz lecze sie psychiatrycznie i psycholohgicznie. Proszę o porade, sugestie czy ten stan wroci do normy po zaprzestaniu wymiotowania?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy byłyby wskazaniem do wniesienia tego wątku (problem z koncentracją, ostrością widzenia, lekkich zaburzeń równowago w ciągu dnia, wymioty) do terapii psychologicznej.

Dodatkowo zachęcam Panią do kontrolnej/osobistej konsultacji neurologicznej.

Serdeczności i tylko radości Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605