O czym mogą świadczyć swędzące rany skórne na twarzy?

Zauważyłam na brodzie rano rany jedna obok drugiej bardzo swędziały i były wypełnione jakimś płynem na wieczór płynu już nie było A miejsce w którym są rany dosyć mocno spuchło i nie było już w nich płynu lecz bardziej przypominały dziurki dodam że kilka dni wcześniej trochę się opalałam co to może być?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam konsultację u dermatologa. Być może jest to jakaś forma fotodermatozy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.