O czym może świadczyć ból brzucha, wzdęcia, zaparcia oraz nudności?

Witam, mam 22 lata i od 3 dni borykam sie z ogromnym bólem brzucha. Ból jest ciągły boli az spod żeber do samego dołu. Dodatkowo nie czuję glodu, mam wzdecia i zaparcia oraz nudnosci, a w buzi nieprzyjemy smak. To nie okres, bo juz mialam. Czasem jak cos zjem to czuje sie bardzo ciezko, a niekiedy mam zgage. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie