O czym może świadczyć ból głowy, światłowstręt oraz katar?

Dzień dobry, chciałbym zadać Państwu pytanie odnośnie moich dolegliwości. Od dłuższego czasu, conajmniej raz w tygodniu doskwieram silnych bóli głowy w okolicach lewego oczodołu, do tego dochodzi światłowstręt, dodam, że pomimo zażywania leków przeciwbólowych, ciężko się tego bólu pozbyć. Do tego dochodzi katar, który trwa praktycznie przez cały rok, czy to mniejsza ilość wydzieliny czy większa. Ciśnienie jest w porządku. Dołączam zdjęcie RTG zatok. https://imgur.com/a/Qn72vmp

Nie analizujemy przypadków medycznych z poziomu portalu, proszę ze zdjęciem RTG (które niestety niewiele wnosi w diagnostykę problemu) udać się do laryngologa na wizytę.