O czym może świadczyć ból kręgosłupa lędźwiowego przy schylaniu?

O czym moze świadczyć ból kręgosłupa lędźwiowego przy schylaniu się do przodu, trudności z wyprostowaniem się ze schylonej pozycji, a w ppzycji schylonej odczuwam jeszcze takie ciągnięcie od tej części kręgosłupa, boli też jak podnoszę się z pozycji na wpół leżącej, gdy mam dolną część pleców nie opartą o nic. Ma to związek ze zbliżającą się miesiączką (mam tyłozgięcie macicy) czy bardziej z pogłębioną lordozą i podejrzeniem dyskolatii L5-S1? Możliwe też że mam PCOS.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego