O czym może świadczyć ból podbrzusza po zabiegu usunięcia polipa?

witam, dokładnie tydzień temu miałam zabieg usunięcie polipa( łyżeczkowanie ) wszystko było w porządku, nic mnie nie bolało ale dziś zaczęło boleć mnie podbrzusze, tzn mam skurcze. Mam 3 dzień owulacji, może to dlatego. Do lekarza mam iść dopiero za 3 tyg z wynikiem histopatologicznym.

Lek. Michał Lenard

Takie objawy mogą się pojawić. Jeżeli ból nie ustąpi po ok 3 dniach, konieczna będzie wcześniejsza wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!