O czym może świadczyć ból z lewej strony brzucha nad pępkiem?

Witam. Od kilku dni mam dziwne lekkie bóle z lewej strony brzucha nad pępkiem. Jak zacznie boleć to tak ppbolewa przez dłuższy lub krótszy czas. Ból jest nie ma go w zależności od zmiany pozycji. Ale teraz boli jakby z tyłu pleców po lewej stronie. Chwilami jakby w boku. Co to może być.

Mam niestety za mało informacji o Pani aby cokolwiek napisać. Proszę iść do lekarza rodzinnego i ew. zrobić USG jamy brzusznej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.