Co może oznaczać guzek I ból brzucha z lewej strony?

Mam ból brzucha z lewej strony a dokładnie pod lewym zebrem i jest wyczuwalny guzek i to mnie boli i w dzień i w nocy nie można normalnie funkcjonować... Nie mam nadciśnienia ani cukrzycy.. Wszystkie wyniki dobre a ból jak jest tak się utrzymuje nawet jak wezmę lek przeciw bolowy to ból trochę zelzy a potem znów ból narasta co to może być i skąd to się wzięło i co mam robić

Lek. Tomasz Budlewski

a jak z wypróżnieniami ?sądzę że konieczne jest usg jamy brzusznej ew szersza diagnostyka Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.