O czym może świadczyć boląca skóra na głowie?
Witam. O czym może świadczyć boląca skóra na głowie, głównie na szczycie głowy. Jest boląca, napięta, jakby nawet trochę szczypiąca w dodatku. Dodam, że nie ma zmian na skórze głowy, jest normalna, nie ma zaczerwienień itd. Za uszami i na potylicy mam wrażenie również napiętej skóry, jakbym miała na głowie ciasną czapkę. Do tego miewam codzienne bóle głowy. TK głowy nic nie wykazalo. Ciśnienia nie mam wysokiego. Leczę nerwicę Citabax 10 juz 11 tygodni.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam być może to bóle psychogenne, proszę skonfliktować się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam
min.o napieciach psych.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza