O czym może świadczyć mrowienie głowy po uderzeniu w sufit?

Witam. Mój tato uderzył głową w niski sufit z całej siły ale zbagatelizował to gdyż pojawił się zwyczajny guz na głowie. Od kilku dni tato odczuwa mrowienie głowy w miejscu uderzenia które nie mija. Czy powinien udać się do lekarza? @

Konsultacja lekarska w podobnej sytuacji jest dobrym pomysłem. Lekarz albo uspokoi (podobne objawy mogą mieć także podłoże psychologiczne) albo w razie potrzeby zleci dalszą diagnostykę (np rezonans, skierowanie do innego specjalisty itp) i leczenie.