O czym może świadczyć przedłużające się krwawienie podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych?

28 września dostałam okres wzięłam 1 tabletkę antykoncepcyjne belara przez pierwsze 9 dni miałam obfity okres potem stopniowo malał ale dziś jest 13 października a ja wciąż mam okres tylko że mniejszy tłumacze sobie ze organizm musi się przestawić ale niewiem czy nie za długo to trwa powinnam iść do glinka czy czekać jeszcze innych objawów niemam oprócz tego....

Lek. Michał Lenard

Powinna Pani skonsultować się z ginekologiem, który oceni wielkość krwawienia i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!