O czym może świadczyć ropa wydobywająca się z kości ogonowej?

Dzień dobry . Od jakiegoś czasu leci mi ropa z kości ogonowej . Dosyć mocno , mam taki jak by podskórny pęcherzyk , odczuwam ból zwłaszcza przy lerzeniu , siedzę iu . Nie mam zabardzo kiedy iść do lekarza więc proszę o opinie ! Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się dolekarza rodzinnego.