O czym może świadczyć suchość i drapanie w gardle?

Czy to nerwica?Witam .Od kilku lat staram sie uporac z problemem klucia drapania i suchosci po lewej stronie gardla.po tej stronie tez splywa mi wydzielina i na niej czasem zostaja resztki jedzenia.bylam juz u kilku laryngologow i nic nie stwierdzili tylko delikatnie wysuszona sluzowke.witaminy w sprayu tabletki i nic nie pomaga.wspomne ze przeszlam depresje myslac ze jestem na cos chora.pomocy!

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Proszę nie czekać, zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do kontrolnej/osobistej konsultacji diagnostycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu (bez skierowania) lub prywatnie.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605