O czym może świadczyć ucisk w głowie oraz otępienie?

Od 3 lat , zmagam sie z problem Ucisku w głowie do tego otępienie i stan nierealności , na początku ucisk był po jeden stronie głowy ,w tym momencie ten ucisk promieniuje po całej głowie , nie jestem w stanie normalnie żyć , robiłem wszystkie badania tomografie rezonans , wyszło jedynie przepuklina odcinka szyjnego , lecz chirurg powiedział , ze mało prawdopodobne ze przez to są te uciski , juz nie wiem co robić , jak to leczyć ?

Za młodo na otępienie... Może też zaburzenia nastroju?.. inne problemy ?
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam