O czym może świadczyć wynik rezonansu magnetycznego głowy?

Mri głowy: w podkorowej istocie białej w płatkach czolowowych i ciemieniowych liczne igniska hiperintensywne w T2, tylko częściowo widoczne w T1. Ogniska częściowo się zlewają ( 16 /6 mm) Ogniska są identyczne ( 2 lata, 3 rezonanse) bez wzmocnienia. Wstępny płyn ok, borelioza ujemna. W pmr nie wykryto prazkow w klasie igg. Wspołczynnik albuminowy 6,04 ( <8) Wskaznik linka tiblinga 0,50 ( 0,30- 0,70) Albumina w pmr 258 (0,00- 350) Igg w pmr 30,10 (0,00- 34,0) Igm w pmr 0,73 ( 0,00- 1,30) Iga w pmr 3,23 ( 0,00-5,00) Albumina w surowicy 10,0 (8,00- 17,00) (Igg,igm,iga w normie lab) Cała reszta w normie laboratoryjnej. Mam krzyżyk w blood csf barrier dysfunkction. Objawy słabe, niecharakterystyczne. Przypadkowo wykryte.

Lek. Michał Lenard

Opis badania może świadczyć o zmianach naczyniowych. Badanie razem z opisem powinno być ocenione przez lekarza, który je zlecił. Pozdrawiam!