O czym może świadczyć zachowanie mamy?

Witam . Mam problem z moją mamą ,nie wiem co dalej robić z tym wszystkim cały czas się drze, nie panuje nad Sobą, wyżywa sie na młodszej siostrze uszczypnie, szarpnie ją .i wiele więcej. Sama kiedyś dostałam kablem w twarz czy mogłabym złożyć wniosek do sądu i o umieszczenie jej w zakładzie psychiatrycznym ?

Witam Panią,
Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu i przedstawić sytuację. Może Pani do lekarza pójść sama, może też Pani skontaktować się z dzielnicowym, który też może pomóc w rozwiązaniu problemu. Można też zadzwonić na Błękitną Linię (proszę nr wyszukać w internecie).
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl