O czym może świadczyć zbyt szybki przyrost beta-HCG?

Witam.Martwi mnie mój przyrost beta hcg.Ostatnią miesiączkę miałam 30.05,cykle zazwyczaj 28 dni.27.06 beta wynosiła 35,07 mlU/ml,3 dni później (30.06) wynosiła już 209,3 mlU/ml.Po 72 h powinna przyrosnąć min 114%,a przyrosła ok 600%.Beta mieści się w normie jeżeli chodzi o tydzień ciąży,ale czy to nie za duży przyrost?Czy o zaśniadzie lub zespole downa świadczy beta przekraczająca normy beta hcg na dany tydzień ciąży czy zbyt szybki przyrost w czasie,ale mieszczący się w normie?

Nie wpadaj w histerię. Wszystko jest jak najlepiej. Poza tym nie wiem kto i po co zleca Ci seryjne oznaczanie beta HCG? Podstawą jest ocena rozwoju ciąży w USG około 7-8 tygodnia.