O czym może świadczyć zmiana skórna w okolicy pośladków?

Posiadam dziwną zmianę w okolicy rowka nie wiem co to jest, a wstyd mi iść z tym do lekarza, pojawiło się to w trakcie wyjazdu w góry, gdzie w sumie całe dnie chodziłem zdobywając szczyty łącznie przez 5 dni, byłem także na termach w tym czasie. wstawiam linka do zdjęcia: https://zapodaj.net/cedb4c95096c2.jpg.html

Proszę pójść bezpośrednio do lekarza POZ. Nie analizujemy przypadków medycznych z poziomu portalu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi.