O czym świadczą bóle podbrzusza po odstawieniu leku na podtrzymanie ciąży?

Witam jestem w 13 tyg ciąży lekarz kazał mi odstawić duphaston lek na potrzymanie od piatku czuje bule pod. Brzuszem a w środę jak byłam u lekarza to bylo wszystko. Dobrze bardzo się boje że to cos z dzieckiem się dzeje a jak brałam leki to było dobrze proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Bóle mogą wynikać z faktu, że rośnie dziecko, nie muszą oznaczać patologii. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów np. krwawienia sugeruję skierować się na położniczą izbę przyjęć. Pozdrawiam!