Czy mogę odstawić ten lek?

Witam, Tydzień temu we wtorek byłam u ginekologa (brak miesiączki, pozytywny wynik testu ciążowego), powiedział, że pęcherzyk ciążowy jest, ale na razie jest jeszcze za wcześnie, przepisał mi duphaston 2opak (3xdz. po 1 tabl) i kazał się pojawić 2 stycznia na wizytę. Tyle, że od kilku dni zauważyłam, że strasznie boli mnie żołądek po tym leku, nie mam apetytu, wczoraj bolał mnie cały brzuch, rano zwymiotowałam żółcią, dzisiaj cały dzień jestem bez sił, cała blada. Miałam wziąć tabletkę o godz. 10, ale jej nie wzięłam.. Czy mogę odstawić ten lek? Do mojego lekarza nie mogę się dodzwonić, rodzinnego nie ma i już sama nie wiem. Jedyne co to, że nie boli mnie już ten brzuch teraz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić sie na izbę przyjęć przy podobnych objawach