Bóle brzucha w 8. tygodniu ciąży

Mam bardzo wazne pytanie.Jestem w osmym tygodniu ciazy.Odczuwam bardzo silne bole pod brzusza,ktore rwia w dol.Nie bylam jeszcze u ginekologa umowiona wizyte mam na 30 wrzesnia,a pierwszy USG mam na 21 pazdzirnika.Urodzilam dwoch Synow,ale niestety 4 lata temu ciaze usunelam.Co mi moze byc albo dziecku?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy się niezwłocznie zgłosić do ginekologa lub na izbę przyjęć szpitala z oddziałem ginekologiczno-położniczym. To, co Pani dolega okaże się po badaniu klinicznym.