Krwawienie a zabieg łyżeczkowania usuwania martwej ciąży

witam dnia09.07.2013 miałam lyzeczkowanie usuwanie ciazy martwej,normalnie w tamtym mies miałam miesiaczke gdy znow pojawiła sie po 17 dniach czyli 27.008.2013 i utrzymuje sie do dzis lecz nie obfite i od wczoraj pojawiły sie duze skrzepy,prosze o porade wizyte u lekarza mam dopiero za tydzien czy mam sie zgłosic gdzies szybciej
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z Pani opisu wynika, że krwawienie jest dość duże i trwa zdecydowanie zbyt długo. Sugerowałabym nie czekać do wizyty u ginekologa za tydzień, ale skonsultować się wcześniej. W przypadku dużego krwawienia w każdej chwili może zgłosić się Pani do izby przyjęć szpitala ginekologiczno - położniczego lub najbliższego szpitala posiadającego oddział ginekologii.