Czy brązowe plamienie może być początkiem poronienia?

Witam, jestem w drugim dniu 7 tygodnia ciąży. Wczoraj byłam na USG, lekarz potwierdziła ze jest ciąża i że bije serduszko. dzisiaj w ciągu dnia dostałam brązowego plamienia. Czy to może być początek poronienia czy przez USG ? pozdrawiam, Agnieszka
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można jednoznacznie stwierdzić jaka jest przyczyna plamienia. Powinna Pani zgłosić się na Izbę Przyjęć szpitala posiadającego oddział ginekologiczno - położniczy celem badania bezpośredniego. Nie można bagatelizować wspomnianych objawów.