O czym świadczą dreszcze i nudności?

Dobry wieczór. W ostatni dzień czyli weCzwartekspędzonychnawczasach nad morzem dostałam kaszel później na następny dzień doszły zimne dreszcze i spory katar. Mam pytanie dreszcze utrzymują się do dzisiaj ale nie cały czas.Kaszel równie jest chodź juz zaczyna się odbywać. Mam też lekkie nudności w żołądku lecz nie wymiotów trwają one już trzy dniDzień wcześniej ocalała się na plaży w sumie 3,5 godz z przerwamiAle wieczorami był zimny od morza wiatr jak pozbyć się dreszczyk zimny bez temp biorę nurofen

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś Więcej powiedzieć