O czym świadczą zimne dreszcze, zawroty głowy, omdlenia, nudności?

Dzień dobry. Byłam dziś u endokrynologa powiedziałam następujące objawy: zimne dreszcze, gorace dreszcze, zawroty głowy, omdlenia, nudności, brak koncentracji, zmęczenie, utrata wagi,wahania nastroju. I pani doktor odstawiła mi leki. Bo powiedziała że to nie objawy endokrynologiczne. Co to może być? Proszę o poradę.

Dzień Dobry Pani,,

Wymienione przez Panią objawy mogą wskazywać na objawy nerwicowe.
Wskazana jest konsultacja z psychologiem (skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego- od lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ).

Życzę Pani Wszystkiego Dobrego,
Irena Mielnik-Madej

Dzień dobry. Jest Pani w specyficznej fazie rozwojowej, okresie dojrzewania. To trudny czas zmian poznawczych i biologicznych. Prawdopodobnie ich koszt jest większy niż aktualne możliwości poradzenia sobie z nim. Proszę rozważyć wizytę u psychologa. Myślę, że otrzyma Pani pomocne wskazówki jak lepiej sobie radzić z trudnościami. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/